SN74ABT240ADWR
Texas Instruments
595-SN74ABT240ADWR
SN74ABT240ADWR
Produc.:
Opis:
Buffers & Line Drivers Tri-State Octal A 59 5-SN74ABT240ADW A 5 A 595-SN74ABT240ADW
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 2 856
Stany magazynowe:
2 856 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
6 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Tube
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Podobny produkt
Texas Instruments SN74ABT240ADW
Texas Instruments
Buffers & Line Drivers Tri-State Octal A 59 5-SN74ABT240ADWR A A 595-SN74ABT240ADWR
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Kategoria produktów: Bufory i sterowniki łącz
RoHS:
ABT
8 Input
8 Output
Inverting
SOIC-20
- 32 mA
64 mA
24 mA
4.5 V
5.5 V