SN65HVD35DR
Texas Instruments
595-SN65HVD35DR
SN65HVD35DR
Produc.:
Opis:
RS-422/RS-485 Interface IC 3V Full-Dplx Driver and Receiver A 595-S A 595-SN65HVD35D
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 2 243
Stany magazynowe:
2 243 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2500)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Tube
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Produc. Nr części:
Tube
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Podobny produkt
Texas Instruments SN65HVD35D
Texas Instruments
RS-422/RS-485 Interface IC 3V Full-Dplx Driver and Receiver
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Kategoria produktów: Układy scalone interfejsów RS-422/RS-485
RoHS:
SN65HVD35
SMD/SMT
SOIC-14
Transceiver
1 Driver
1 Receiver
1 Mb/s
3.6 V
3 V
- 40 C
+ 85 C
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: Texas Instruments
Kraj montażu: MY
Kraj wytworzenia: US
Kraj pochodzenia: MY
Układ dupleksowy: Full Duplex
Prąd roboczy zasilania: 6.5 mA
Napięcie robocze zasilania: 3.3 V