PTH12060LAH
Texas Instruments
595-PTH12060LAH
PTH12060LAH
Produc.:
Opis:
DC/DC Converters - Through Hole 0.8 to 1.8V 10A 12V Input WideAdj Module
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 56
Stany magazynowe:
56 Wysylamy natychmiast
Texas Instruments
Kategoria produktów: Przetwornice DC/DC — przelotowe
RoHS:
REACH - SVHC:
Non-Isolated
1 Output
12 V
10.8 V
13.2 V
800 mV to 1.8 V
10 A
Module
25.3 mm (0.996 in)
15.75 mm (0.62 in)
9.6 mm (0.378 in)