PTH12010YAZ
Texas Instruments
595-PTH12010YAZ
PTH12010YAZ
Produc.:
Opis:
DC/DC Converters - SMD 15A 12V-In Bus Term Pwr Mdl for DDR/QDR
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 23
Stany magazynowe:
23 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Ilości większe niż 23 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Texas Instruments
Kategoria produktów: Przetwornice DC/DC — SMD
RoHS:
REACH - SVHC:
Non-Isolated
1 Output
12 V
10.8 V
13.2 V
1.2 V to 5.5 V
12 A
Module
34.8 mm (1.37 in)
15.75 mm (0.62 in)
9 mm (0.354 in)