PTH12000WAD
Texas Instruments
595-PTH12000WAD
PTH12000WAD
Produc.:
Opis:
DC/DC Converters - SMD 1.2 to 5.5V 6A 12V I nput WideAdj Module
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 521
Stany magazynowe:
521 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Texas Instruments
Kategoria produktów: Przetwornice DC/DC — SMD
RoHS:
Non-Isolated
1 Output
12 V
10.8 V
13.2 V
1.2 V to 5.5 V
6 A
Module
18.92 mm (0.745 in)
12.57 mm (0.495 in)
8.5 mm (0.335 in)