LP5907UVX19/NOPB
Texas Instruments
595-LP5907UVX19NPB
LP5907UVX19/NOPB
Produc.:
Opis:
LDO Voltage Regulators 250mA Ultra-Lo Noise LDO Reg
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 653
Stany magazynowe:
1 653 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
6 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Ilości większe niż 1653 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Texas Instruments
Kategoria produktów: Regulatory napięcia LDO
RoHS:
SMD/SMT
DSBGA-4
1.9 V
250 mA
1 Output
Positive
250 uA
82 dB
Fixed
- 40 C
+ 125 C
50 mV
LP5907
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: Texas Instruments
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: MY
Napięcie zwolnienia – max.: 200 mV
Stabilizowanie napięcia wyjściowego: 0.02 %
Regulacja dot. obciążenia: 0.001 %/mA
Prąd roboczy zasilania: 12 uA
Produkt: LDO Voltage Regulators
Rodzaj produktu: LDO Voltage Regulators
Wielkość opakowania producenta: 3000
Podkategoria: PMIC - Power Management ICs
Tolerancja: 2 %