LP3470A365DBVR
Texas Instruments
595-LP3470A365DBVR
LP3470A365DBVR
Produc.:
Opis:
Supervisory Circuits Ultra-low-power acti ve-low reset IC wit
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 3 809
Stany magazynowe:
3 809 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
6 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Texas Instruments
Kategoria produktów: Obwody nadzorujące
RoHS:
Voltage Supervisory
SMD/SMT
SOT-23-5
3.65 V
1 Input
Active Low, Open Drain
No Manual Reset
No Watchdog
No Backup
619 ms
10 V
- 40 C
+ 125 C
1 %
LP3470A
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: Texas Instruments
Sygnały uruchamiane chipem: No Chip Enable
Kraj montażu: PH
Kraj wytworzenia: US
Kraj pochodzenia: PH
Prąd roboczy zasilania: 300 uA
Wykrywanie awarii zasilania: No
Rodzaj produktu: Supervisory Circuits
Prąd spoczynkowy: 350 nA
Wielkość opakowania producenta: 3000
Podkategoria: PMIC - Power Management ICs
Napięcie zasilania – min.: 950 mV