LP2985A-30DBVR
Texas Instruments
595-LP2985A-30DBVR
LP2985A-30DBVR
Produc.:
Opis:
LDO Voltage Regulators Sgl Output 150mA Fix ed(3.0V) Lo Quies A A 595-LP2985A-30DBVT
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 9 380
Stany magazynowe:
9 380 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Cut Tape / MouseReel™
1
Podobny produkt
Texas Instruments LP2985A-30DBVT
Texas Instruments
LDO Voltage Regulators Sgl Output 150mA Fix ed(3.0V) Lo Quies A A 595-LP2985A-30DBVR
RoHS:
SMD/SMT
SOT-23-5
3 V
150 mA
1 Output
Positive
850 uA
2.2 V
16 V
+ 125 C
280 mV
LP2985A
Kraj pochodzenia: CN
Napięcie zwolnienia – max.: 3 mV
Ib – wejściowy prąd polaryzujący: 850 uA
Stabilizowanie napięcia wyjściowego: 0.014 %/V
Prąd roboczy zasilania: 850 uA
Produkt: LDO Voltage Regulators
Rodzaj produktu: LDO Voltage Regulators
Wielkość opakowania producenta: 3000
Podkategoria: PMIC - Power Management ICs
Rodzaj: Low Noise Low Dropout Regulators
Dokładność regulacji napięcia: 1 %