LP2985-33DBVT
Texas Instruments
595-LP2985-33DBVT
LP2985-33DBVT
Produc.:
Opis:
LDO Voltage Regulators 150-mA Low-Noise 1.5 % tolerance A 595-L A 595-LP2985-33DBVR
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 9 714
Stany magazynowe:
9 714 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 250)
Cut Tape / MouseReel™
1
Podobny produkt
Texas Instruments LP2985-33DBVR
Texas Instruments
LDO Voltage Regulators 150-mA Low-Noise 1.5 % tolerance A 595-L A 595-LP2985-33DBVT
RoHS:
SMD/SMT
SOT-23-5
3.3 V
150 mA
1 Output
Positive
850 uA
2.2 V
16 V
+ 125 C
280 mV
LP2985
Kraj pochodzenia: CN
Napięcie zwolnienia – max.: 3 mV
Ib – wejściowy prąd polaryzujący: 850 uA
Stabilizowanie napięcia wyjściowego: 0.014 %/V
Prąd roboczy zasilania: 850 uA
Produkt: LDO Voltage Regulators
Rodzaj produktu: LDO Voltage Regulators
Wielkość opakowania producenta: 250
Podkategoria: PMIC - Power Management ICs
Rodzaj: Low Noise Low Dropout Regulators
Dokładność regulacji napięcia: 1.5 %