LP2950-30LPR
Texas Instruments
595-LP2950-30LPR
LP2950-30LPR
Produc.:
Opis:
LDO Voltage Regulators Adj Micropwr Vltg Re g
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 6 977
Stany magazynowe:
6 977 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
6 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Bulk
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Produc. Nr części:
Reel, Cut Tape, MouseReel
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Texas Instruments
Kategoria produktów: Regulatory napięcia LDO
RoHS:
Through Hole
TO-92-3
3 V
100 mA
1 Output
Positive
75 uA
2 V
30 V
Fixed
- 40 C
+ 125 C
110 mV
LP2950
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: Texas Instruments
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Napięcie zwolnienia – max.: 80 mV
Ib – wejściowy prąd polaryzujący: 75 uA
Stabilizowanie napięcia wyjściowego: 0.2 %
Regulacja dot. obciążenia: 0.2 %
Produkt: LDO Voltage Regulators
Rodzaj produktu: LDO Voltage Regulators
Wielkość opakowania producenta: 2000
Podkategoria: PMIC - Power Management ICs
Rodzaj: Adjustable Micropower Voltage Regulators
Dokładność regulacji napięcia: 1.4 %