LMZM23601EVM
Texas Instruments
595-LMZM23601EVM
LMZM23601EVM
Produc.:
Opis:
Power Management IC Development Tools LMZM23601EVM - RINGO
Dostępność
Stany magazynowe:
0
Nadal możesz kupić ten produkt i dodać do zaległego zamówienia.
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1   Maksymalnie: 5
Texas Instruments
Kategoria produktów: Narzędzia rozwojowe do układów scalonych zarządzania zasilaniem
RoHS: N
Evaluation Modules
Voltage Regulator - Switching Regulator
4 V to 36 V
2.5 V to 15 V
LMZM23601
LMZM23601
Marka: Texas Instruments
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: US
Prąd wyjścia: 1 A