LMZ22005EVAL/NOPB
Texas Instruments
926-LMZ22005EVALNOPB
LMZ22005EVAL/NOPB
Produc.:
Opis:
Power Management IC Development Tools LMZ22005EVAL BOARD
Na stanie magazynowym: 1
Stany magazynowe:
1 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1   Maksymalnie: 5
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Texas Instruments
Kategoria produktów: Narzędzia rozwojowe do układów scalonych zarządzania zasilaniem
RoHS:
Evaluation Boards
Voltage Regulator - Switching Regulator
6 V to 20 V
3.3 V
LMZ22005
LMZ22005
Marka: Texas Instruments
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: US
Wymiary: 89 mm x 89 mm
Maksymalna temperatura robocza: + 70 C
Prąd wyjścia: 5 A