LMK6HA10000ADLER
Texas Instruments
595-LMK6HA10000ADLER
LMK6HA10000ADLER
Produc.:
Opis:
Standard Clock Oscillators Low-jitter high-per formance bulk-acous
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 2 567
Stany magazynowe:
2 567 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Texas Instruments
Kategoria produktów: Standardowe oscylatory zegarowe
RoHS:
Standard Oscillators
VSON-6
100 MHz
25 PPM
2 pF
2.37 V
3.5 V
HCSL
SMD/SMT
- 40 C
+ 85 C
3.2 mm (0.126 in)
2.5 mm (0.098 in)
1 mm (0.039 in)
LMK6H
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: Texas Instruments
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: PH
Cykl pracy – max.: 55 %
Napięcie robocze zasilania: 2.5 V, 3.3 V