LMK6DA40000ADLFR
Texas Instruments
595-LMK6DA40000ADLFR
LMK6DA40000ADLFR
Produc.:
Opis:
Standard Clock Oscillators BAW OSC LVDS 2.5/3.3 V 400 MHZ 6 PIN
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 2 709
Stany magazynowe:
2 709 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
6 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Texas Instruments
Kategoria produktów: Standardowe oscylatory zegarowe
RoHS:
Standard Oscillators
VSON-6
400 MHz
25 PPM
2.2 pF
2.5 V
3.3 V
LVDS
SMD/SMT
- 40 C
+ 85 C
2.5 mm (0.098 in)
2 mm (0.079 in)
1 mm (0.039 in)
LMK6D
Reel
Cut Tape
MouseReel
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: PH
Prąd znamionowy : 76 mA
Cykl pracy – max.: 55 %