LMK6DA15552ADLET
595-LMK6DA15552ADLET
LMK6DA15552ADLET
Produc.:
Opis:
Standard Clock Oscillators Low-jitter high-per formance bulk-acous
Cykl życia:
Wycofane z eksploatacji:
Produkt został uznany przez producenta za przestarzały i zostanie wycofany z oferty.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 213
Stany magazynowe:
213 Wysylamy natychmiast
Ilości większe niż 213 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 250)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Texas Instruments
Kategoria produktów: Standardowe oscylatory zegarowe
RoHS:
Standard Oscillators
VSON-6
155.52 MHz
25 PPM
2 pF
2.37 V
3.5 V
LVDS
SMD/SMT
- 40 C
+ 85 C
3.2 mm (0.126 in)
2.5 mm (0.098 in)
1 mm (0.039 in)
LMK6D
Reel
Cut Tape
MouseReel
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: PH
Cykl pracy – max.: 55 %
Napięcie robocze zasilania: 2.5 V, 3.3 V