LMK6CE10800DDLFR
Texas Instruments
595-LMK6CE10800DDLFR
LMK6CE10800DDLFR
Produc.:
Opis:
Standard Clock Oscillators Low-jitter high-per formance bulk-acous
Cykl życia:
Nowe produkty:
Nowości od tego producenta.
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 3000   Wielokrotności: 3000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Standard Oscillators
VSON-4
108 MHz
25 PPM
2.2 pF
1.7 V
3.5 V
LVCMOS
SMD/SMT
- 40 C
+ 105 C
LMK6C
Reel
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: Not Available
Prąd znamionowy : 108 mA
Cykl pracy – max.: 55 %
Napięcie robocze zasilania: 1.8 V, 2.5 V, 3.3 V