LMK6CE10000DDLFR
Texas Instruments
595-LMK6CE10000DDLFR
LMK6CE10000DDLFR
Produc.:
Opis:
Standard Clock Oscillators BAW OSC LVCMOS 1.8V 100MHZ 4 PIN
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 2 929
Stany magazynowe:
2 929 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
6 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Texas Instruments
Kategoria produktów: Standardowe oscylatory zegarowe
RoHS:
Standard Oscillators
100 MHz
25 PPM
30 pF
1.71 V
1.89 V
LVCMOS
SMD/SMT
- 40 C
+ 105 C
2.6 mm (0.102 in)
2.1 mm (0.083 in)
1 mm (0.039 in)
LMK6C
Marka: Texas Instruments
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: PH
Prąd znamionowy : 88 mA
Cykl pracy – max.: 55 %
Napięcie robocze zasilania: 1.8 V