LM5101AMRX/NOPB
Texas Instruments
926-LM5101AMRX/NOPB
LM5101AMRX/NOPB
Produc.:
Opis:
Gate Drivers 3-A 100-V half brid ge gate driver with A 926-LM5101AMR/NOPB
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
6 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2500)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Tube
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Podobny produkt
Texas Instruments LM5101AMR/NOPB
Texas Instruments
Gate Drivers 100V 3A Half-Bridge Driver
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Kategoria produktów: Sterowniki bramki
RoHS:
High-Side, Low-Side
SMD/SMT
SO-PowerPad-8
2 Driver
2 Output
3 A
9 V
14 V
430 ns
260 ns
- 40 C
+ 125 C
LM5101A
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: Texas Instruments
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: Not Available
Funkcje: Independent
Rodzaj logiki: TTL
Maksymalny czas opóźnienia wyłączenia: 4 ns
Maksymalny czas opóźnienia włączenia: 4 ns
Wrażliwość na wilgoć: Yes
Prąd roboczy zasilania: 2 mA