LM5007SD/NOPB
Texas Instruments
926-LM5007SD/NOPB
LM5007SD/NOPB
Produc.:
Opis:
Switching Voltage Regulators Hi Vtg (80V) SD Swit ching Reg A 926-LM5 A 926-LM5007SDX/NOPB
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 3 863
Stany magazynowe:
3 863 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
6 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Reel, Cut Tape, MouseReel
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Podobny produkt
Texas Instruments LM5007SDX/NOPB
Texas Instruments
Switching Voltage Regulators 9-75V Wide Vin 500m A Constant On-Time N A 926-LM5007SD/NOPB
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Kategoria produktów: Impulsowe regulatory napięcia
RoHS:
SMD/SMT
WSON-8
Buck
2.5 V to 73 V
500 mA
1 Output
9 V
75 V
50 kHz to 800 kHz
- 40 C
+ 125 C
LM5007
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: Texas Instruments
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: MY
Zestaw projektowy: LM5007EVAL
Napięcie wejściowe: 9 V to 75 V
Prąd roboczy zasilania: 500 uA
Rodzaj produktu: Switching Voltage Regulators
Zakończenie pracy: Shutdown
Wielkość opakowania producenta: 1000
Podkategoria: PMIC - Power Management ICs
Napięcie zasilania – min.: 9 V