LM4040C25IDBZR
Texas Instruments
595-LM4040C25IDBZR
LM4040C25IDBZR
Produc.:
Opis:
Voltage References 2.5-V Precision Mcrp wr Shunt .5% acc A A 595-LM4040C25IDBZT
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 2 836
Stany magazynowe:
2 836 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
6 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Reel, Cut Tape, MouseReel
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Produc. Nr części:
Reel, Cut Tape, MouseReel
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Podobny produkt
Texas Instruments LM4040C25IDBZT
Texas Instruments
Voltage References 2.5-V Precision Mcrp wr Shunt .5% acc A A 595-LM4040C25IDBZR
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Kategoria produktów: Źródła napięcia odniesienia
RoHS:
SMD/SMT
SOT-23-3
Shunt Precision References
2.5 V
0.5 %
150 PPM / C
15 mA