LM3S615-IQN50-C2
Texas Instruments
868-LM3S615-IQN50
LM3S615-IQN50-C2
Produc.:
Opis:
ARM Microcontrollers - MCU ARM CORTEX-M3(IND) M ICROCONTROLLER
Cykl życia:
NRND:
Niezalecane dla nowych projektów.
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
18 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 250   Wielokrotności: 250
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
3 750 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Texas Instruments
Kategoria produktów: Mikrokontrolery ARM - MCU
RoHS:
LM3S615
SMD/SMT
LQFP-48
ARM Cortex M3
32 kB
32 bit
10 bit
50 MHz
34 I/O
8 kB
3 V
3.6 V