LM3940IT-3.3/NOPB
Texas Instruments
926-LM3940IT-3.3NOPB
LM3940IT-3.3/NOPB
Produc.:
Opis:
LDO Voltage Regulators 1A LDO REG
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 3 113
Stany magazynowe:
3 113 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
6 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Texas Instruments
Kategoria produktów: Regulatory napięcia LDO
RoHS:
Through Hole
TO-220-3
3.3 V
1 A
1 Output
Positive
15 mA
4.5 V
7.5 V
Fixed
- 40 C
+ 125 C
310 mV
LM3940
Tube
Marka: Texas Instruments
Kraj montażu: MY
Kraj wytworzenia: DE
Kraj pochodzenia: MY
Napięcie zwolnienia – max.: 0.8 V at 1A, 0.15 V at 100 mA
Ib – wejściowy prąd polaryzujący: 10 mA
Stabilizowanie napięcia wyjściowego: 40 mV
Regulacja dot. obciążenia: 50 mV