DCV012405P
Texas Instruments
595-DCV012405P
DCV012405P
Produc.:
Opis:
DC/DC Converters - Through Hole Mini 1W 1500Vrms Iso late DC/DC Cnvrtr
Karta charakterystyki:
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 43
Stany magazynowe:
43 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
18 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Texas Instruments
Kategoria produktów: Przetwornice DC/DC — przelotowe
RoHS:
Isolated
1 Output
1 W
24 V
21.6 V
26.4 V
5 V
200 mA
1.5 kV
PDIP-7
19.69 mm (0.775 in)
7.11 mm (0.28 in)
5.33 mm (0.21 in)
Industrial
DCV012405
Marka: Texas Instruments
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TH
Napięcie wejściowe: 21.6 V to 26.4 V