BZX84C16VDBZR
Texas Instruments
595-BZX84C16VDBZR
BZX84C16VDBZR
Produc.:
Opis:
Zener Diodes 16V Zener diode in S OT-23 package
Cykl życia:
Nowe produkty:
Nowości od tego producenta.
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Texas Instruments
Kategoria produktów: Diody Zenera
16 V
SMD/SMT
SOT-23-3
430 mW
5 %
30 nA
40 Ohms
- 55 C
+ 125 C
Single
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: Texas Instruments
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
If – prąd przewodzenia diody: 10 mA
Ir – Prąd wsteczny: 30 nA
Długość: 2.92 mm
Rodzaj produktu: Zener Diodes
Wielkość opakowania producenta: 3000
Podkategoria: Diodes & Rectifiers
Vf – Napięcie przewodzenia: 900 mV
Współczynnik temperaturowy napięcia: 15.5 mV/C
Szerokość: 2.37 mm
Prąd Zenera: 5 mA