BQ25101YFPT
Texas Instruments
595-BQ25101YFPT
BQ25101YFPT
Produc.:
Opis:
Battery Management 250-mA 75nA 6-DSBGA 0 to 125 A 595-BQ251 A 595-BQ25101YFPR
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 417
Stany magazynowe:
417 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 250)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Reel, Cut Tape, MouseReel
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Podobny produkt
Texas Instruments BQ25101YFPR
Texas Instruments
Battery Management 250-mA 75nA 6-DSBGA 0 to 125 A 595-BQ251 A 595-BQ25101YFPT
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Kategoria produktów: Układy zarządzania zasilaniem bateryjnym
RoHS:
Charge Management
Lithium-ion, Lithium Polymer
4.2 V
250 mA
4.45 V to 6.5 V