TSM60NC980CP ROG
Taiwan Semiconductor
821-TSM60NC980CPROG
TSM60NC980CP ROG
Produc.:
Opis:
MOSFETs 600V, 4A, Single N-Channel Power MOSFET
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 4 477
Stany magazynowe:
4 477 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2500)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Taiwan Semiconductor
Kategoria produktów: Układy MOSFET
RoHS:
Si
SMD/SMT
DPAK-3 (TO-252-3)
N-Channel
1 Channel
600 V
4 A
980 mOhms
- 20 V, 20 V
5 V
11 nC
- 55 C
+ 150 C
57 W
Enhancement
AEC-Q101
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: Taiwan Semiconductor
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Czas zanikania: 17 ns
Wrażliwość na wilgoć: Yes
Rodzaj produktu: MOSFETs
Czas narastania: 11 ns
Wielkość opakowania producenta: 2500
Podkategoria: Transistors
Rodzaj tranzystora: 1 N Channel
Typowy czas opóźnienia wyłączenia: 28 ns
Typowy czas opóźnienia włączenia: 12 ns
Jednostka masy: 326,600 mg
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
TARIC:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
MXHTS:
ECCN:
EAR99
600V Single N-Channel Power MOSFETs
Taiwan Semiconductor 600V Single N-channel power MOSFETs incorporate super-junction technology and operate within the -55°C to 150°C temperature range. These MOSFETs are Pb-free, RoHS-compliant, and halogen-free. Typical applications include lighting, industrial, and switching applications.