P6SMB36A R4
Taiwan Semiconductor
821-P6SMB36AR4
P6SMB36A R4
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W, 36V, 5%, Unidirectional, TVS
Cykl życia:
Weryfikacja statusu w fabryce:
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 2 864
Stany magazynowe:
2 864 Wysylamy natychmiast
Ilości większe niż 2864 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 6000)
6 000 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Taiwan Semiconductor
Kategoria produktów: Diody ochronne ESD / diody TVS
RoHS:
REACH - SVHC:
Unidirectional
1 Channel
30.8 V
SMD/SMT
49.9 V
34.2 V
SMB (DO-214AA)
12.6 A
600 W
- 55 C
+ 150 C
PSMB
Reel
Cut Tape
Marka: Taiwan Semiconductor
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Pd – strata mocy: 3 W
Produkt: TVS Diodes
Wielkość opakowania producenta: 6000
Podkategoria: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
Vf – Napięcie przewodzenia: 3.5 V