BZX85C30 R0
Taiwan Semiconductor
821-BZX85C30R0
BZX85C30 R0
Produc.:
Opis:
Zener Diodes 1300mW, 5%, Small Signal Zener Diode
Cykl życia:
Weryfikacja statusu w fabryce:
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 5000   Wielokrotności: 5000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
RoHS:
30 V
Through Hole
DO-41-2
1.3 W
5 %
500 nA
30 Ohms
- 65 C
+ 200 C
Single
8 mA
Kraj pochodzenia: TW
Średnica: 2.8 mm
Długość: 5.2 mm
Rodzaj produktu: Zener Diodes
Wielkość opakowania producenta: 5000
Podkategoria: Diodes & Rectifiers
Vf – Napięcie przewodzenia: 1.2 V