BZX85C12 R0
Taiwan Semiconductor
821-BZX85C12R0
BZX85C12 R0
Produc.:
Opis:
Zener Diodes Zener 1300mW 12v
Cykl życia:
NRND:
Niezalecane dla nowych projektów.
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
RoHS:
12 V
Through Hole
DO-41-2
1.3 W
5 %
500 nA
9 Ohms
- 65 C
+ 200 C
Single
20 mA
Reel
Cut Tape
Kraj pochodzenia: TW
Średnica: 2.8 mm
Długość: 5.2 mm
Rodzaj produktu: Zener Diodes
Wielkość opakowania producenta: 5000
Podkategoria: Diodes & Rectifiers
Vf – Napięcie przewodzenia: 1.2 V