BZX84C39 RFG
Taiwan Semiconductor
821-BZX84C39RFG
BZX84C39 RFG
Produc.:
Opis:
Zener Diodes 300mW, 5%, Small Signal Zener Diode
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 8 564
Stany magazynowe:
8 564 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
23 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
RoHS:
39 V
SMD/SMT
SOT-23-3
300 mW
5 %
100 nA
130 Ohms
- 65 C
+ 150 C
Single
2 mA
Reel
Cut Tape
BZX84C
Rodzaj produktu: Zener Diodes
Wielkość opakowania producenta: 3000
Podkategoria: Diodes & Rectifiers
Współczynnik temperaturowy napięcia: 41.2 mV/C