BZX84C33H RFG
Taiwan Semiconductor
821-BZX84C33HRFG
BZX84C33H RFG
Produc.:
Opis:
Zener Diodes SOT-23, 300mW, +-5%, 33V, Zener Diode
Cykl życia:
Nowe produkty:
Nowości od tego producenta.
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
23 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Taiwan Semiconductor
Kategoria produktów: Diody Zenera
RoHS:
SMD/SMT
SOT-23
AEC-Q101
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: Taiwan Semiconductor
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Rodzaj produktu: Zener Diodes
Wielkość opakowania producenta: 3000
Podkategoria: Diodes & Rectifiers
Prąd Zenera: 100 nA
Nazwy umowne nr części: BZX84C33H
Jednostka masy: 8 mg
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
TARIC:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
ECCN:
EAR99
BZX84 Surface Mount Zener Diodes
Taiwan Semiconductor BZX84 Surface Mount Zener Diodes are AEC-Q101 qualified diodes that are ideally suited for automated assembly processes. These diodes feature a 2.4V to 39V Zener voltage selection range with ±5% tolerance and exhibit 300mW power dissipation. The BZX84 diodes offer a -55°C to 150°C storage temperature range and come in an SOT-23 package. These BZX84 surface mount Zener diodes are used in applications that require general regulation functions.