BZX79C9V1 R0
Taiwan Semiconductor
821-BZX79C9V1R0
BZX79C9V1 R0
Produc.:
Opis:
Zener Diodes 500mW, 5%, Small Signal Zener Diode
Cykl życia:
Wycofane z eksploatacji:
Produkt został uznany przez producenta za przestarzały i zostanie wycofany z oferty.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 19 761
Stany magazynowe:
19 761 Wysylamy natychmiast
Ilości większe niż 19761 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 10000)
Podobny produkt
Taiwan Semiconductor BZT52C9V1 RHG
Taiwan Semiconductor
RoHS:
9.1 V
Through Hole
DO-35-2
500 mW
5 %
500 nA
15 Ohms
- 65 C
+ 175 C
Single
5 mA
Reel
Cut Tape
BZX79
Kraj pochodzenia: TW
Średnica: 2.28 mm
Długość: 5.08 mm
Rodzaj produktu: Zener Diodes
Wielkość opakowania producenta: 10000
Podkategoria: Diodes & Rectifiers
Vf – Napięcie przewodzenia: 1.5 V