BZX79C36 R0
Taiwan Semiconductor
821-BZX79C36R0
BZX79C36 R0
Produc.:
Opis:
Zener Diodes 500mW, 5%, Small Signal Zener Diode
Cykl życia:
Przestarzały/nieaktualny
Model ECAD:
Firma Mouser aktualnie nie sprzedaje tego produktu w Twoim regionie.
Dostępność
Kategoria produktów: Diody Zenera
Ograniczenia dotyczące wysyłki
RoHS:
36 V
Through Hole
DO-35-2
500 mW
5 %
50 nA
90 Ohms
- 65 C
+ 175 C
Single
2 mA
Reel
Cut Tape
BZX79
Kraj pochodzenia: TW
Średnica: 2.28 mm
Długość: 5.08 mm
Rodzaj produktu: Zener Diodes
Wielkość opakowania producenta: 10000
Podkategoria: Diodes & Rectifiers
Vf – Napięcie przewodzenia: 1.5 V