BZX55C75 R0
Taiwan Semiconductor
821-BZX55C75R0
BZX55C75 R0
Produc.:
Opis:
Zener Diodes DO-35, 500mW, 5%, Small Signal Zener Diode
Cykl życia:
NRND:
Niezalecane dla nowych projektów.
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 10000   Wielokrotności: 10000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 10000)
Podobny produkt
Taiwan Semiconductor BZX55C75 R0G
Taiwan Semiconductor
Zener Diodes 500mW, 5%, Small Signal Zener Diode
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Kategoria produktów: Diody Zenera
RoHS:
75 V
Through Hole
DO-35-2
500 mW
5 %
100 nA
170 Ohms
- 55 C
+ 175 C
Single
2.5 mA
Reel
Marka: Taiwan Semiconductor
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Średnica: 2.28 mm
Długość: 5.08 mm
Rodzaj produktu: Zener Diodes
Wielkość opakowania producenta: 10000
Podkategoria: Diodes & Rectifiers
Vf – Napięcie przewodzenia: 1 V