BZT52C43S R9G
Taiwan Semiconductor
821-BZT52C43SR9G
BZT52C43S R9G
Produc.:
Opis:
Zener Diodes 200mW, 5%, Small Signal Zener Diode
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
28 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 10000)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Taiwan Semiconductor
Kategoria produktów: Diody Zenera
RoHS:
43 V
SMD/SMT
SOD-323F-2
200 mW
5 %
45 nA
150 Ohms
- 65 C
+ 150 C
Single
2 mA
Reel
Cut Tape
BZT52C-S
Marka: Taiwan Semiconductor
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Wysokość: 1.1 mm
If – prąd przewodzenia diody: 10 mA
Ir – Prąd wsteczny: 45 nA
Długość: 2.8 mm
Rodzaj produktu: Zener Diodes
Wielkość opakowania producenta: 10000
Podkategoria: Diodes & Rectifiers
Vf – Napięcie przewodzenia: 1 V
Szerokość: 1.35 mm
Prąd Zenera: 2 mA