BZD27C100P R3
Taiwan Semiconductor
821-BZD27C100PR3
BZD27C100P R3
Produc.:
Opis:
Zener Diodes Sub SMA 1000mW 6% Ze ner Diode
Cykl życia:
Weryfikacja statusu w fabryce:
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 602
Stany magazynowe:
1 602 Wysylamy natychmiast
Ilości większe niż 1602 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1800)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
1 800 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Taiwan Semiconductor
Kategoria produktów: Diody Zenera
RoHS:
100 V
SMD/SMT
Sub-SMA-2
800 mW
6 %
200 Ohms
- 55 C
+ 175 C
Single
5 mA
Reel
Cut Tape
MouseReel
BZD27C
Marka: Taiwan Semiconductor
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Wysokość: 1.43 mm
Ir – Prąd wsteczny: 1 uA
Długość: 2.9 mm
Rodzaj produktu: Zener Diodes
Wielkość opakowania producenta: 1800
Podkategoria: Diodes & Rectifiers
Vf – Napięcie przewodzenia: 1.2 V
Współczynnik temperaturowy napięcia: 0.13 %/C
Szerokość: 1.9 mm