S8655PL-RASF
TE Connectivity
814-S8655PL-RASF
S8655PL-RASF
Produc.:
Opis:
Antennas Panel,LHCP,RA,SMAF
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
0
Nadal możesz kupić ten produkt i dodać do zaległego zamówienia.
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
46
Oczekiwane: 28.08.2026
Średni czas produkcji:
16
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
TE Connectivity
Kategoria produktów: Anteny
RoHS:
RFID/NFC Antennas
Outdoor Antennas
Passive Antenna
865 MHz
870 MHz
RFID
Module
Square
5 dBi
50 Ohms
1.5:1
10 W
- 30 C
+ 70 C
1 Band
Bracket Mount
Connector
SMA Female
867 MHz
Warehouse, Distribution Center, Airports, Hospitals, Transit Terminals, Conveyor Belt
132.1 mm
132.1 mm
17.8 mm