TXM-433-LC
TE Connectivity / Linx Technologies
712-TXM-433-LC
TXM-433-LC
Produc.:
Opis:
Sub-GHz Modules RF Transmitter 433MHz
Cykl życia:
Przestarzały/nieaktualny
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
TE Connectivity
Kategoria produktów: Moduły Sub-GHz
Ograniczenia dotyczące wysyłki
RoHS:
LC
433 MHz
4 dBm
2.7 V
5.2 V
- 30 C
+ 70 C
12.7 mm x 9.14 mm x 3.81 mm
Tube
Marka: TE Connectivity / Linx Technologies
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Napięcie robocze zasilania: 2.7 V to 5.2 V