ANT-916-CW-QW
TE Connectivity / Linx Technologies
712-ANT-916-CW-QW
ANT-916-CW-QW
Produc.:
Opis:
Antennas RPSMA Connectorized 1/4 Wave Whip 916MHz
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 221
Stany magazynowe:
1 221 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
4 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
REACH - SVHC:
IoT Antennas - LPWAN, LoRaWAN, Sigfox, NB-IoT
Indoor Antennas
Monopole
865 MHz
965 MHz
Cellular (NBIoT, LTE), GSM, UMTS
LoRaWAN, Sigfox
RFID, ISM
Whip
Straight
1.8 dBi
100 MHz
50 Ohms
1.9
- 40 C
+ 90 C
1 Band
Panel Mount
Connector
RP-SMA Male
916 MHz
Remote Control, Monitoring, Sensing Networks
80 mm
QW
Tray
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: KR
Rozmiar anteny ground-plane: 102 mm x 102 mm