ANT-868-PML
TE Connectivity / Linx Technologies
712-ANT-868-PML
ANT-868-PML
Produc.:
Opis:
Antennas Perm Mnt RAngle Swvl 1/2 Wave Whip 868MH
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
15 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 250   Wielokrotności: 250
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
REACH - SVHC:
IoT Antennas - LPWAN, LoRaWAN, Sigfox, NB-IoT
Indoor Antennas
Dipole
853 MHz
883 MHz
Cellular (NBIoT, LTE), GSM, UMTS
LoRaWAN, Sigfox
RFID
Whip
Tilt/Swivel
- 2.0 dBi
30 MHz
50 Ohms
1.9
- 40 C
+ 90 C
1 Band
Panel Mount
Connector
868 MHz
Remote Control, Monitoring, Sensing Networks
150.3 mm
35.2 mm
30.48 cm RG178
PML
Bulk
Marka: TE Connectivity / Linx Technologies
Długość przewodu: 305 mm
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Rozmiar anteny ground-plane: 102 mm x 102 mm