ANT-433-MHW-RPS-S
TE Connectivity / Linx Technologies
712-ANT-433-MHW-RPSS
ANT-433-MHW-RPS-S
Produc.:
Opis:
Antennas 433MHz MHW Dipole RPSMA, 79'' Cable
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 29
Stany magazynowe:
29 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
8 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Ilości większe niż 29 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
1 000 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
TE Connectivity
Kategoria produktów: Anteny
RoHS:
REACH - SVHC:
ISM Antennas - ISM, MICS, UHF, VHF, UWB
Indoor Antennas
Dipole
413 MHz
453 MHz
Cellular (NBIoT, LTE), GSM
LoRaWAN, WiFi, WLAN
ISM
Module
T-Bar
1.2 dBi
40 MHz
50 Ohms
1.9
1 Band
Adhesive Mount
RP-SMA
RP-SMA Male
433 MHz
ISM, Remote Control, Alarms, Security Systems
145 mm
9.7 mm
7.6 mm
2 M RG174
MHW
Bulk
Marka: TE Connectivity / Linx Technologies
Długość przewodu: 2 m
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: KR
Do użytku z : 450 MHz, LTE Band 72, LTE Band 73, Personal Mobile Radio - PMR