RP73D2B5K36BTG
TE Connectivity / Holsworthy
279-RP73D2B5K36BTG
RP73D2B5K36BTG
Produc.:
Opis:
Thin Film Resistors - SMD RP 2B 5K36 0.1% 15PPM CUT LENGTH
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
15 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
TE Connectivity
Kategoria produktów: Rezystory cienkowarstwowe – SMD
Cut Tape
RP73
5.36 kOhms
0.1 %
15 PPM / C
1206
3.05 mm (0.12 in)
1.55 mm (0.061 in)
0.55 mm (0.022 in)
- 55 C
+ 155 C
250 mW (1/4 W)
200 V