RLC73K2AR261FTD
TE Connectivity / CGS
279-RLC73K2AR261FTD
RLC73K2AR261FTD
Produc.:
Opis:
Current Sense Resistors - SMD RLC73K 2A R261 1% 5K RL
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
15 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
TE Connectivity
Kategoria produktów: Rezystory current sense - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
RLC73
261 mOhms
125 mW (1/8 W)
1 %
200 PPM / C
0805
2 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)
0.55 mm (0.022 in)