HSHC450220RJ
TE Connectivity / CGS
279-HSHC450220RJ
HSHC450220RJ
Produc.:
Opis:
Wirewound Resistors - Chassis Mount HSHC450 220R 5%
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 4
Stany magazynowe:
4 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
27 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
TE Connectivity
Kategoria produktów: Rezystory drutowe – montowane do obudowy
RoHS:
220 Ohms
450 W
2.5 kVAC/DC
5 %
Screw
25 PPM / C
185 mm
73 mm
42 mm