HSC150S5R6J
TE Connectivity / CGS
279-HSC150S5R6J
HSC150S5R6J
Produc.:
Opis:
Wirewound Resistors - Chassis Mount HSC150S 5R6 5% Screw Terminal
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
0
Nadal możesz kupić ten produkt i dodać do zaległego zamówienia.
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
60
Oczekiwane: 11.08.2026
Średni czas produkcji:
25
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
TE Connectivity
Kategoria produktów: Rezystory drutowe – montowane do obudowy
RoHS:
5.6 Ohms
150 W
2.5 kVAC/DC
5 %
Screw
50 PPM / C
98 mm
48 mm
24 mm