RP73PF1E412RBTDF
TE Connectivity / AMP
279-RP73PF1E412RBTDF
RP73PF1E412RBTDF
Produc.:
Opis:
Thin Film Resistors - SMD HP PrecisionResistor 1E 0.1W 412R
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 292
Stany magazynowe:
1 292 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
15 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Reel, Cut Tape, MouseReel
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
TE Connectivity
Kategoria produktów: Rezystory cienkowarstwowe – SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
RP73P
412 Ohms
0.1 %
25 PPM / C
0402
1 mm (0.039 in)
0.5 mm (0.02 in)
0.3 mm (0.012 in)
- 55 C
+ 155 C
100 mW (1/10 W)
50 V
Marka: TE Connectivity / AMP
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Precision Resistors Thin Film SMD
Rodzaj produktu: Thin Film Resistors
Wielkość opakowania producenta: 1000
Podkategoria: Resistors
Technologia: Thin Film
Styl styku: SMD/SMT
Rodzaj: High Power Precision Resistors
Nazwy umowne nr części: 5-2176310-7
Jednostka masy: 0,540 mg
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
TARIC:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
RP73P High Power Precision Resistors
TE Connectivity's (TE) RP73P High Power Precision Resistors are stable thin film chip resistors offering increased power dissipation and higher temperature capabilities. These resistors offer a power rating of up to 1W. TE's RP73P high-power precision resistors are produced by sputtering a metal film onto high-grade alumina and protecting it with three complete printed layers. These resistors feature accurate and uniform physical dimensions to reduce placement problems. The RP73P resistors are designed for communications, industrial controls, instrumentation, and medical applications.