VLBU1007090T-R33L
TDK
810-VLBU1007090TR33L
VLBU1007090T-R33L
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 0.33uH 0.18mOhms 15% 39A 10x7x9mm
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 609
Stany magazynowe:
609 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 400)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
TDK
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
Power Inductor
10 mm x 7 mm x 9 mm
Unshielded
330 nH
15 %
70 A
180 uOhms
39 A
- 40 C
+ 125 C
Standard
10 mm
7 mm
9 mm
Ferrite
VLBU
Reel
Cut Tape
MouseReel
Aplikacja: Commercial
Marka: TDK
Rodzaj rdzenia: Wirewound
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Power Inductors
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 400
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz