RWS1500B-12/R
TDK-Lambda
967-RWS1500B12/R
RWS1500B-12/R
Produc.:
Opis:
Power Supplies - Chassis Mount AC-DC, 115-230VAC, Output 12V 125A, 1500W + Remote On/off
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
15 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
TDK-Lambda
Kategoria produktów: Zasilacze — montowane w obudowach
RoHS:
1.5 kW
85 VAC to 265 VAC, 120 VDC to 340 VDC
1 Output
12 VDC
125 A
Enclosed
85%
Industrial
261 mm (10.276 in)
127 mm (5 in)
63 mm (2.48 in)
RWS1500-B
Marka: TDK-Lambda
Zgodność: CE Mark, CSA60950, EN60950-1, UL60950-1
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: MY
Częstotliwość wejścia: 47 Hz to 63 Hz