CUS150M-48
TDK-Lambda
967-CUS150M48
CUS150M-48
Produc.:
Opis:
Power Supplies - Chassis Mount 150W 48V 3.13A Medical
Na stanie magazynowym: 67
Stany magazynowe:
67 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
23 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
TDK-Lambda
Kategoria produktów: Zasilacze — montowane w obudowach
RoHS:
REACH - SVHC:
150 W
85 VAC to 264 VAC
1 Output
48 VDC
3.12 A
Open Frame
4 kVAC
94 %
Medical, Industrial
101.6 mm (4 in)
50.8 mm (2 in)
31.5 mm (1.24 in)