VPP24K3HDNTX
Switchcraft
502-VPP24K3HDNTX
VPP24K3HDNTX
Produc.:
Opis:
Audio & Video Patch Panels VIDEO PATCHBAY RoHS
Cykl życia:
Zamówienie specjalne z fabryki:
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
8 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Switchcraft
Kategoria produktów: Panele krosowe audio i wideo
RoHS:
Video
24 Position
3.5 in (2 Rack Units)
Normalled Non-Terminated
2.9 in